3 Urodziny Adrenalina Fitness

Drodzy Klubowicze!

Przed Nami wielkie święto czyli 3 Urodziny Adrenalina Fitness, dokładnie od dzisiaj za dwa tygodnie czyli 22.01.2019 (wtorek)…zatem trzeba to hucznie uczcić!!!

W dniu urodzin to my rozdajemy prezenty dlatego przez cały dzień specjalna oferta karnetów, przyjdź i dowiedz się więcej!

Jak urodziny to… TORT! Tego dnia przepyszny tort oraz Catering Dietetyczny zapewni wszystkim Fit Owsiana. To właśnie urodzinami Adrenalina Fitness chcemy oficjalnie zainaugurować współpracę z Fit Owsiana Catering Dietetyczny. Bardzo się cieszymy, że możemy współpracować z ludźmi z pasją!
Przy stoisku Fit Owsiana będziecie mogli porozmawiać na temat żywienia i nie tylko…z ich Dietetykiem oraz Ambasadorami m.in. z Anna Iskierska-trenerka/instruktor zajęć, którą doskonale znacie z naszego klubu.

Zajęcia fitness odbywać się będą zgodnie z grafikiem zajęć!
Zachęcamy do ubrania się w imprezowym stylu! Atrakcji nie zabraknie!
Przyjdź tego dnia do Adrenalina Fitness i baw się razem z Nami!

…to nie wszystko! Przypominamy, że w sobotę po urodzinach Adrenalina Fitness czyli 26.01.2019 razem z Harry Beto – Dance Fitness Instructor organizujemy Mini Maraton Zumba od godz.13.00 do 15.00!

Liczba miejsc jest ograniczona więc nie zwlekaj i zapisz się już dzisiaj w recepcji klubu lub bezpośrednio u Harry Beto!