Instruktor ZUMBY – Manuela Mazurek

Kochani!
Chcielibyśmy przedstawić Wam nową instruktorkę Adrenalina Fitness, Manuela Mazurek już od lutego w każdy czwartek o godzinie 20.00 poprowadzi dla Was zajęcia Zumby!

Kilka słów o Manueli…instruktorem zumby jestem od 2011 roku. Są to zajęcia łączące ze sobą taniec z aerobikiem. Taniec pojawił się w moim życiu już dawno temu, gdyż od dziecka trenowałam Taniec Towarzyski, natomiast różne formy aktywności fizycznej towarzyszyły mi przez cały czas. Od biegania, jazdy na rolkach przez bowling i wspinaczki górskie do aerobiku, który uwielbiałam aż do momentu, kiedy poznałam ZUMBĘ… i to w niej się zakochałam.


Po prawie dwóch latach intensywnych ćwiczeń w różnych klubach zostałam instruktorem. Od tego czasu nieprzerwanie prowadzę zajęcia i nie ukrywam, że jest to moja pasja, która stała się sposobem na życie.
Na moich zajęciach jest zawsze intensywnie, a do tego panuje cudowna atmosfera. Wszystkich serdecznie zapraszam do wspólnego treningu.

My również zapraszamy!

Pierwsze zajęcia z Manuelą już w przyszły czwartek 7.02.2019!

Zapisów dokonać można w recepcji klubu, na stronie internetowej https://adrenalina-fitness.pl/ w panelu klienta bądź pod nr .