CLASSIC ENDURANCE

zajęcia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych, dzięki wytrzymałościowej charakterystyce doskonale wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. Łatwe techniki i przyjazne tempo pedałowania powalają kontrolowanie wybranej intensywności.

MIX HILL

Trening symulujący jazdę w zmiennym obciążeniu siłowym a brak przerw odpoczynkowych sprawia, że poprawiamy wytrzymałość siłową, niskie tempo pedałowania ułatwia kontrolę rytmu, techniki jazdy są łatwe do opanowania.

MOD HILL

Trening dla początkujących i średnio-zaawansowanych, poziom intensywności nie jest wymagający i łatwy do kontrolowania, dłuższe podjazdy często przedzielane są odcinakami odpoczynku na nieco wyższym tempie pedałowania.

MIX INTERVAL

Połączenie dłuższych łatwiejszych zadań z krótkimi ale bardziej wymagającymi odcinkami zarówno pod względem techniki jazdy jak i intensywności, pomiędzy zadaniami zawsze następuje przerwa zupełnego odpoczynku co pozwala na efektywne rozpoczęcie kolejnego zadania. Trening świetnie poprawia naszą kondycję, szybkość, technikę i siłę maksymalną.

MIX CLASS 60′

To połączenie dwóch treningów: pierwszej wytrzymałościowej, tlenowej części Enduracne z drugą intensywną częścią, która może być realizowane przez Hill lub Interval. Trening bardzo efektywny i przeznaczony dla osób na poziomie minimum średnio-zaawansowanym. Dłuższy czas trwania wymaga od nas właściwego przygotowania.