Z Adrenaliną trenuj wszędzie!

Wakacyjna akcja motywacyjna w Adrenalina Fitness!
Pod hasłem: „Z Adrenaliną trenuj wszędzie!”
Akcja lipiec 2019
Cel? Dodatkowa motywacja dla klubowiczów w uzyskaniu formy lub utrzymaniu formy przez całe lato!
Do zgarnięcia: MIESIĄC członkostwa za FREE!
Co musisz zrobić?
Wystarczy, że masz aktywny karnet OPEN w Adrenalina Fitness.
Weź udział w akcji i przez cały lipiec wrzucaj zdjęcia z treningu na swój profil FB lub Insta i oznaczaj Adrenalina Fitness.
Chcesz pozostać anonimowy? Bez obaw, możecie podsyłać Nam swoje zdjęcia również na maila info@adrenalina-fitness.pl. Każdy trening W KLUBIE zapisany będzie w statystykach na profilu klienta, a jeśli trenujesz na świeżym powietrzu bądź w innym miejscu podeślij Nam fotę lub zanotuj w swoim kalendarzu, a pod koniec akcji (końcówka lipca) przedstaw jednemu z naszych trenerów personalnych harmonogram swoich lipcowych treningów. TYLKO BEZ ŚCIEMY!
Każda osoba, która odnotuje w lipcu min. 15 treningów otrzymuje od nas 1 MIESIĄC członkostwa GRATIS do wykorzystania na swoim koncie bądź do przekazania osobie, która nie ma aktywnego karnetu w Adrenalina Fitness ale chce zacząć przygodę z siłownią i fitness właśnie w naszym klubie.
Nasi trenerzy Paula Jedlińska Marcus Piwowarski-Bajer Kamil Wałęsa oraz dział obsługi klienta nieustannie będą motywować Was oraz dopingować w działaniach.
Szczegóły akcji oraz regulamin w recepcji klubu Adrenalina Fitness.
Akcja startuje już w przyszłym tygodniu zatem zapisuj się na zajęcia fitness/rowerowe, wpadaj na trening, ruszaj w teren i zgarnij darmowy miesiąc członkostwa od Adrenalina Fitness!